Logo
  • Facebook
  • BIP
360
Uczelnia przyszłości PWSZ w Płocku
03.07.2018 12:58

Do 13 lipca potrwa rekrutacja.

Do 13 lipca potrwa rekrutacja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Do wyboru jest dwanaście kierunków studiów I stopnia i cztery kierunki magisterskie.

Po raz pierwszy prowadzimy nabór na kierunek nowe media. Ponadto proponujemy szereg innych nowości, takich jak: finanse z elementami matematyki i położnictwo na studiach licencjackich oraz filologia (anglistyka) i pielęgniarstwo na studiach magisterskich. Do wyboru mamy również studia licencjackie na kierunkach: bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomia, filologia (anglistyka), kosmetologia, matematyka, pedagogika, pielęgniarstwo, praca socjalna, a także studia inżynierskie na informatyce. W ramach studiów magisterskich proponujemy również ekonomię i pedagogikę.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku kształci studentów od blisko 20 lat. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta kształcenia była różnorodna i dopasowana do potrzeb rynku pracy. Dlatego regularnie otwieramy nowe kierunki studiów i dbamy o dobór specjalności kształcenia, by zapewnić naszym absolwentom dobry zawodowy start. Uczelnia pozyskuje pracowników dydaktycznych posiadających duże doświadczenie praktyczne. PWSZ w Płocku ma przyznaną kartę Erasmus+, dzięki której część studiów lub praktykę zawodową można odbyć za granicą. Dzięki gruntownej modernizacji obiektów studenci uczą się w nowoczesnych aulach, laboratoriach językowych i specjalistycznych pracowniach.  

studia I stopnia (stacjonarne)

Ø  bezpieczeństwo wewnętrzne

Ø  ekonomia

Ø  finanse z elementami matematyki

Ø  filologia (anglistyka)

Ø  informatyka (inżynierskie)

Ø  kosmetologia

Ø  matematyka

Ø  nowe media (NOWOŚĆ!)

Ø  pedagogika

Ø  pielęgniarstwo

Ø  położnictwo

Ø  finanse z elementami matematyki

Ø  praca socjalna

studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne)

Ø  ekonomia

Ø  filologia

Ø  pedagogika

Ø  pielęgniarstwo

Więcej informacji na stronie: www.pwszplock.pl/strona-glowna/dla-kandydatow/rekrutacja-krok-po-kroku/

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płock - Rekrutacja - FILMIK