Logo
  • Facebook
  • BIP
360
Uczelnia przyszłości PWSZ w Płocku
16.11.2018 13:40

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych PWSZ w Płocku zaprasza na wykład prof. Michaela Piechowskiego

22 listopada 2018 r. Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych PWSZ w Płocku odwiedzi prof. Michael Piechowski – znakomity amerykański specjalista z badań poziomów rozwoju osób zdolnych i utalentowanych, samorealizacji, moralnego, emocjonalnego i duchowego rozwoju jednostki oraz wzmożonej pobudliwości psychicznej należącej do potencjału rozwojowego. Prof. Piechowski Jest członkiem Instytutu ds. Rozwoju Edukacji i emerytowanym profesorem, Northland College, Ashland and Wisconsin. Współpracował z Kazimierzem Dąbrowskim prowadząc badania nad rozwojem osobowości z perspektywy teorii dezintegracji pozytywnej.

Prof. Piechowski  wygłosi wykład dla studentów pt. Teoria dezintegracji pozytywnej. Przykłady wysokiego poziomu rozwoju. Wykład odbędzie się w godzinach 10.00-11.30 w Auli WNHiS PWSZ w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 28.

Ponadto w ramach wizyty odbędzie się seminarium dla pracowników WNHiS pt. Rozwój talentu a rozwój osoby. Seminarium odbędzie się w godzinach 12.00-13.30 w sali nr 123 WNHiS PWSZ w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 28.