Logo
  • Facebook
  • BIP
360
Uczelnia przyszłości PWSZ w Płocku
06.06.2018 08:21

Koncert dla miłośników Krzysztofa Klenczona

Zapraszamy 7 czerwca o godz. 18.00 na Stary Rynek na koncert piosenek Krzysztofa Klenczona w wykonaniu Zbigniewa Malary i Mirosława Suligi. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości”, organizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.

Zbigniew Malara jest profesorem Politechniki Wrocławskiej, Prodziekanem Wydziału Informatyki i Zarządzania, przyjacielem Krzysztofa Klenczona i propagatorem jego twórczości.

Mirosław Suliga to artysta zafascynowany twórczością Seweryna Krajewskiego i Krzysztofa Klenczona, lider zespołu Wędrowne Gitary.

W Płocku wystąpią 7 czerwca o godz. 18.00 na małej scenie na Starym Rynku. Będą wykonywać utwory napisane przez duet Klenczon-Krajewski, a także własne kompozycje w klimacie muzycznym lat 60-tych i 70 – tych XX wieku.

Koncert odbędzie się w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości”, która po raz trzynasty będzie miejscem wymiany opinii i doświadczeń naukowców z Polski i Europy.

Obrady zaplanowano na 7-8 czerwca 2018 r. w auli PWSZ Płock przy ul. Gałczyńskiego.