Logo
  • Facebook
  • BIP
360
PWSZ w Płocku Uczelnia Przyszłości
10.04.2018 09:06

New Media Day

Marketing i PR muszą być nowoczesne. Już niebawem w Płocku rusza konferencja New Media Day.

Marketing i PR zwłaszcza w dobie rozwoju nowych mediów opartych o internet muszą nadążać za trendami i nowymi technologiami. W ostatnich kilkunastu latach olbrzymi wpływ na działania marketingowe i pr-owe przedsiębiorstw (w tym w zakresie komunikacji marketingowej) miały bowiem zmiany technologiczne, zwłaszcza w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. W ich efekcie rozwinęły się tzw. nowe media oraz nastąpiło unowocześnienie tradycyjnych środków masowego przekazu.

Po raz pierwszy płocczanie będą mieć okazję by posłuchać wystąpień i podyskutować ze specjalistami ds. nowych mediów (w szczególności Internetu). Na organizowanej przez firmę Webtango.pl Małgorzata Gontarek wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, przy wsparciu Fundacji Startup Poland konferencji New Media Day zostaną poruszone m.in następujące kwestie:Kiedy i jak wykorzystać monitoring mediów do celów sprzedażowych? Jak bardzo internet zmienia pracę np. dziennikarza? Jak wykorzystać analitykę do zwiększania sprzedaży? Co to jest influence marketing? Jak wykorzystać blogowanie do budowania społeczności?

Do Płocka przyjadą eksperci, którzy temat nowoczesnego marketingu internetowego znają przede wszystkim z praktyki. Wśród zaproszonych gości pojawią się:Mikołaj Winkiel (Brand24), Irmina Marcinkiewicz (MSU Publishing), Artur Smolicki (NewCreative), Michał Pawłowski (Agencja Lettly). Jak zwykle nie zabraknie lokalnego akcentu. Do udziału zaproszono również Sandrę Panuś, która w kultowym już bloku ,,Rób Internety w Płocku” opowie  jak wykorzystuje blogowanie do budowania społeczności.

Konferencja dedykowana jest:

studentom i uczniom (w ramach wyboru ścieżki edukacyjnej)

przedstawicielom biznesu

pracownikom działów marketingu i social media w korporacjach

każdemu kogo interesuje temat nowoczesnego marketingu internetowego i nowych mediów

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia, godz 11:00, ul. Gałczyńskiego 28, Aula Główna PWSZ w Płocku

Rejestracja na wydarzenie:nmd.evenea.pl

Wydarzenie na Facebooku:bit.ly/newmediaday