Logo
  • Facebook
  • BIP
360
PWSZ w Płocku Uczelnia Przyszłości
06.11.2018 14:57

Światowo o przedsiębiorczości

PWSZ w Płocku po raz kolejny włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 13-15 listopada, wezmą udział doświadczeni i uznani mówcy motywacyjni, mentorzy i trenerzy.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie, organizowane w stu siedemdziesięciu krajach, wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

W tym roku PWSZ w Płocku przygotował dla uczestników program złożony z warsztatów oraz wykładów. W pierwszym dniu głos zabiorą znani mówcy, m.in.: Wojciech Wencel (prezes firmy summ-it, wykład pt. „7 najistotniejszych technologii dla biznesu”) oraz Radosław Bartosik (wiceprezes zarządu ds. operacyjnych PGNiG, wykład pt. „Prezesem się bywa, człowiekiem się jest cały czas”).

W środę ruszają dwudniowe warsztaty „Start-up Shaker Junior”, w których udział weźmie grupa blisko 50 licealistów z płockich szkół. Natomiast w czwartek znany mówca i mentor – Jerzy Zientkowski opowie, czym jest „Storytelling”. Obchody Tygodnia Przedsiębiorczości zamknie swoim wystąpieniem wybitny doradca przemysłowo-gospodarczy Paweł Staworzyński. Wygłosi wykład pt. „Inspiracja i motywacja do ciągłego doskonalenia i rozwoju”.

Program wydarzenia obejmuje wystąpienia 11 prelegentów z Polski oraz Francji.

Lokalnych przedsiębiorców, przyszłych biznesmenów oraz wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze zapraszamy do udziału w wydarzeniach Tygodnia Przedsiębiorczości w PWSZ w Płocku. Otwarcie 13 listopada 2018 roku (wtorek) o godzinie 10:00 w auli PWSZ w Płocku, przy ulicy Gałczyńskiego 28.

Gospodarzem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest PWSZ w Płocku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Andrzej Nowakowski – Prezydent Miasta Płocka, zaś partnerem jest Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

Pliki:
Plakat
Lista prelegentow