Logo
  • Facebook
  • BIP
360
Uczelnia przyszłości PWSZ w Płocku
30.04.2018 15:06

Weekend zdrowia i urody z PWSZ w Płocku

Podczas zorganizowanych Dni Zdrowia i Urody w Galerii Wisła studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych PWSZ w Płocku zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności ale też edukowali i organizowali zabawy dla dzieci.

Było wiele stoisk, przy których studenci pielęgniarstwa dokonywali pomiaru cukru, ciśnienia tętna i saturacji oraz badali skład masy ciała. Atrakcją były też pokazy pierwszej pomocy i reanimacji oraz symulator starości. Był też punkt DKMS oraz stanowisko samobadania piersi. Studentki położnictwa zaprezentowały poród afrykański oraz etapy rozwoju płodu. Dodatkową atrakcją był kącik piękności, gdzie studentki kosmetologii wykonywały zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.  

Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci i rodziców. Studentki pedagogiki i filologii Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych PWSZ w Płocku wraz z opiekunami zorganizowali strefę gier i zabaw. Dr Dorota Dądzik przekazała „Dobre Rady dla Rodziców, jak mądrze wychowywać dzieci i młodzież”.  

Było zdrowo i kolorowo. Dziękujemy naszym studentom i opiekunom za tak liczne uczestnictwo i zaangażowanie.

 

Galeria zdjęć